آموزشگاه دخترانه زبان کره ای الما
اموزش زبان کره ای در تهران تحت مجوز آموزش پرورش مختص دختران با مدیریت بانو صابری- در دو لاین دخترانه و پسرانه ، پیشرو در ارایه خدمات نوین آموزش زبان کره ای در ایران با بهترین اساتید ایرانی کره ای

آموزش زبان کره ای

آموزش زبان کره ای : آموزشگاه الما ، مرجع و آموزشگاه تخصصی زبان کره در تهران ویژه بانوان و دختران می باشد.

آموزش زبان کره ای یکی از علاقمندی های دختران عزیز وطنی می باشد که در این راستا آموزشگاه زبان کره ای الما در تهران بصورت اولین اموزشگاه دخترانه زبان کره ای با مجوز از اموزش پرورش در سال 1397 به ارایه خدمات اموزشی می پردازد.

آموزش زبان کره ای با شیوه های مدرن 2019

سوالات شما در زمینه یادگیری زبان کره ای که در به آنها خواهیم پرداخت :

  • آموزش زبان کـــره ای سخت است ؟
  • آموزش زبان کـــــره ای به چه صورتی است ؟
  • آموزش زبان کره مبتدی به چه شکلی است ؟
  • آموزش زبان کـــــره ای بصورت مجزا برای پسرها و دختران
  • شهریه و مدت زمان آموزش زبان کره ای چقدر است ؟

خیلی ها فکر می کنند که تدریس و یادگیری زبان کره ای خیلی سخت است .اما در واقع چنین نیست. نکته مهم در این امر که خیلی باید به آن توجه کرد این است : نحوه تلفظ حروف و کلمات کره ای در ابتدای آموزش زبان کره ای است .

سایتها و وبلاگهایی زیادی مشاهد می شود که در راستای آموزش زبــــان کـــــره ای فعالیت می کنند اما آیا فکر می کنید از طریق سایت و وبلاگ می شود تلفظ صحیح حروف و کلمات کره ای را یاد گرفت؟

آمـــوزش زبــــــان کـــــره ای بصورت اصولی

آموزش زبان کره ای

شاگردان زیادی به ما مراجعه می کنند که دوران تدریس آنها زیاد طول می کشد و گلایه می کنند که من با دوستم یادگیری را شروع کردم اما دوستم از من خیلی پیشرفت کره است .یکی از دلایل عدم پیشرفت همین مسئله است که یاداوری می شود. وقتی شما حرف و کلمه ای را بصورت اشتباه در ابتدا یادمی گیرید خیلی سختر از یادگیری اولین بار اون حرف یا کلمه است. در واقع باید کلی وقت و زمان هزینه شود تا یادگیری اشتباه شما از ذهن شما پاک شود تا تلفظ و کلمه صحیح جایگزین آن شود و این کار بسیار مشکلتری است تا کلمه و تلفظ برای بار اول آموزش داده شود. پس یادگیری زبان کره ای وقتی دلچسب و شیرین می شود که اصولی و با تلفظ صحیح آموزش داده شود .

آموزش زبان کــــره ای ابتدایی

آموزش زبان کره ای

توصیه می شود برای یادگیری زبان های تخصصی بخصوص کره ای از هر طریقی و وبلاگی اقدام نکنید و اگاهانه اقدام کنید . به نظر من یادگیری غلط یک زبان به هدر دادن وقت و زمان و انرژی است . حتی کسانی که از طریق کتابهای آموزشی معتبر یاد می گیرند توصیه می شود زیر نظر استاد دوره های تلفظ و مکالمه صحیح حروف و کلمات را یاد بگیرند.

در آموزشگاه و مرکز آموزش زبان کره ای ما از بهترین آموزشها بهره مند شوید.

آموزش زبان کــــــره ای در آموزشگاه الما

آموزشگاه الما بصورت تخصصی برای دختران ، بصورت هر ماه کلاسهای آموزش زبــــان کره ای را برگزار می کند که می توانید برای ثبت نام اقدام کنید.

آموزش زبان کره ای

آموزش زبــــان کره ای برای پسر ها

آموزش زبان کره ای

اگر مرد هستید نگران نباشید شما هم می توانید در اموزشگاه زبان کره ای صدیق دانش جدیدترین اموزش های زبان کره ای را دریافت کنید.

شهریه دوره آموزش زبان کره ای چقدر است؟

نام حرفهدوره تابستانه آموزش زبان کــــره ای
پیش نیازندارد
مدت زمان آموزش12 جلسه
شهریه کلاس گروهی350000 تومان
شهریه کتابهای اموزشی400000 تومان
تعداد کتاب ها6 کتاب
تاریخ شروع دورهمتغیر – با اموزشگاه هماهنگ شوید.

معرفی کتابهای آموزشی

كتاب آموزش الفباي كره اي از مبتدي تا پيشرفته
كتاب آموزش الفباي كره اي از مبتدي تا پيشرفته 
Share

You may also like...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

09191371195